A 2019-es menetrend
A MÁV-Csoport oldalán megjelent a 2018. december 9-től 2019. december 14-ig érvényes 2018/2019-es országos vasúti menetrend, amely tartalmazza a lajosmizsei vasútvonalat érintő változásokat is.
A táblás megálló feltámad
Az egyik változás, hogy a 2012. december 9. óta szüneteltetett Nagynyír megállóhelyen a Lajosmizse és Kecskemét között közlekedő S210 -es számú személyvonatok április 1. és október 31. között újra megállnak.
Negyed órával később haza
A másik és egyben a letöbb utast érintő változás, hogy Budapest-Nyugati pályaudvarról az utolsó Lajosmizséig közlekedő S21 -es vonat
Utolsó eljutási időpontok a csatlakozó vonalakról
EuroCity 281 METROPOLITAN
- Prága / Praha Hl.n. (indul: 15:50)
- Brno / Brno dolni nadrazi (indul: 18:24)
- Pozsony / Bratislava Hl.st. (indul: 19:57)
- Érsekújvár / Nové Zámky (indul: 20:52)
- Párkány / Štúrovo (indul: 21:20)
- Budapest-Nyugati (érkezik: 22:20)
S70
- Szob (indul: 22:00)
- Vác (indul: 22:32)
- Göd (indul: 22:45)
- Dunakeszi (indul: 22:54)
- Budapest-Nyugati (érkezik: 23:14)
S71
- Vác (indul: 21:34)
- Vácrátót (indul: 21:47)
- Veresegyház (indul: 22:11)
- Fót (indul: 22:30)
S72
- Esztergom (indul: 21:34)
- Dorog (indul: 21:43)
- Piliscsaba (indul: 22:01)
- Pilisvörösvár (indul: 22:15)
- Budapest-Nyugati (érkezik: 22:49)
K Ő B Á N Y A - K I S P E S T
InterCIty 568 TULIPÁN
- Miskolc-Tiszai (indul: 17:30)
- Szerencs (indul: 17:55)
- Tokaj (kndul: 18:08)
- Nyíregyháza (indul: 18:31)
- Debrecen (indul: 19:03)
- Hajdúszoboszló (indul: 19:19)
- Püspökladány (indul: 19:37)
- Szolnok (indul: 20:21)
- Kőbánya-Kispest (érkezik: 21:20)
InterCity 721 KÁRÁSZ
- Szeged (indul: 20:45)
- Kiskunfélegyháza (indul: 21:31)
- Kecskemét (indul: 21:48)
- Cegléd (indul: 22:14)
- Kőbánya-Kispest (érkezik: 22:54)
S25
- Kunszentmiklós-Tass (indul: 20:15)
- Kiskunlacháza (indul: 20:40)
- Délegyháza (indul: 20:49)
- Dunaharaszti (indul: 21:05)
- Kőbánya-Kispest (érkezik: 21:37)
S51
- Záhony (indul: 17:03)
- Nyíregyháza (indul: 18:44)
- Debrecen (indul 19:31)
- Szolnok (indul: 21:15)
- Albertirsa (indul: 22:05)
- Pilis (indul: 22:11)
- Monor (indul: 22:21)
- Üllő (indul: 22:29)
- Vecsés (indul: 22:36)
- Kőbánya-Kispest (érkezik: 22:48)
G43
- Székesfehérvár (indul: 20:18)
- Agárd (indul: 20:27)
- Gárdony (indul: 20:30)
- Velence (indul: 20:33)
- Tárnok (indul: 20:50
- Érd felső (indul: 20:55)
- Kőbánya-Kispest (érkezik: 21:31)
K E C S K E M É T
Munaknapokon:
S220
- Szolnok (indul:12:32)
- Tiszakécske (indul: 13:15)
- Lakitelek (indul: 13:30)
- Kecskemét (érkezik: 14:12)
InterCity 724 MÓRA
- Cegléd (indul: 13:48)
- Nagykőrös (indul: 14:00)
- Kecskemét (érkezik: 14:10)
InterCity 735 KISKUN
- Szeged (indul: 13:45)
- Kistelek (indul: 14:11)
- Kiskunfélegyháza (indul: 14:31)
- Kecskemét (érkezik: 14:47)
Megjegyzések
Megjegyzés küldése
Írd le véleményedet a bejegyzésről!